Jak wysłać paczkę

JAK WYSLAC PACZKE

Aby sprzedać puste tonery/tusze należy przyjść do jednego z naszych punktów lub wysłać paczkę.

Zasady wysylki:

1.       Przygotuj karton do wysylki (najlepiej rozmiarem dopsaowanym do ilosci wysylanych wkladow)Wysylajac kartridze nie zaklejaj ich glowic, umiesc je ciasno przy sobie. Wolna przestrzen postaraj sie wypelnic np: zgnieciona gazeta, folia, gabka lub innymi dostepnymi materialami.

2.       Jesli wysylane sa tonery postaraj sie ulozyc tak aby nie bylo wolnej przestrzeni (lub wypelnij ja dostepnymi materialami jak w przypadku kartridzy)


3.       Do paczki koniecznie nalezy umiescic informacje z nr. Konta na ktore zostana przelane pieniazdze oraz danymi korespondencyjnymi jak mail GG lub skype, aby po otrzymanisu przez nas przesylki otrzymac informacje o weryfikacji skupu.

4.       Paczki nalezy wysylac na adres:

          IGALO

          ul. Obornicka 229

          60-650 Poznań

5.       Koszt przesylki ponosi nadawca. Jesli wartosc skupu przekracza 300zl koszt transportu ponkrywa firma IGALO. W przypadku wysylki palety kosz transportu ustalany jest indywidualnie.

 

ZASADY SKUPU

 

Skupowi podlegaja tylko kartridze i tonery ktore znajduja sie w cenniku. Jesli nie jestes pewny czy twoj kartridz/toner nadaje sie do sprzedazy lub nie mozesz go odnalezc w cenniku skontaktuj sie z nami kontakt. Wklady ktore nie znajduja sie w cenniku podlegaja  utylizacji usluga ta jednak jest odplatna – cennik. Kartridze nie moga miec sladow korozji, uszkodzen fizycznych takich jak pekniecia, rysy na glowicy/elektronice, wgniecenia.


UTYLIZACJA

 

Zgodnie z ustawa:

 Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 o odpadach (Dz.U. 2001 nr 62 poz. 628) z późniejszymi zmianami

każdy podmiot, którego działalność powoduje powstawanie odpadów ( a sa to wlasnie min zuzyte tusze i tonery) jest zobowiązany:

·         zapobiegać powstawaniu odpadów lub ograniczać ich ilość,

·         zapewniać odzysk (zgodny z zasadami ochrony środowiska), jeśli niemożliwe jest działanie zapobiegawcze jego powstawaniu,

·         zapewniać unieszkodliwienie, jeśli niemożliwe jest poddanie do procesu odzysku.

Oddajac nam odpady otrzymasz dokument o potwierdzajacy utylizacje „karte przekazania odpadu” .

 

Nowości
Kartridż
HP 301XL
Teraz:
12,-
Promocje
Toner
HP CF280X
Teraz:
22,-
Kartridż
HP 62XL
Teraz:
5,-

604 222 431
061 848 51 15